Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

E veche de cativa ani si tot n-au lansat-o inca. Cred ca e o buna metoda sa iei banii de la fraieri pentru donatii si waiting list.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact la asta ma gandeam si eu. Am vazut chestia asta pe net acum cativa ani. Probabil nici nu se va face.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gayget

 

cam epilat fatalaul din video. Plus ca e fake, se vede dupa cum se misca ecranul la colturi, in raport cu mana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesla model S

Tesla model E

Tesla model X

 

Bine, la model E i-au schimbat numele, din cauză că Ford. Va fi model 3, care tot un fel de E e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mișto Galaxy s7 / edge.

Au revenit la waterproof și la slot microSD.

4gb ram, snapdragon 820 și un mic downgrade la numărul de pixeli, respectiv la 12 MP.

S7, ecran 5.1", edge 5.5", cu mențiunea că edge are baterie mai mare, respectiv 3600mAh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel cum a facut BMW cand a cumparat Range Rover. Au scos pe piata Range Rover-ul ala de 3 litri diesel cu motor si cutie de BMW. O masina facuta pe genunchi cu niste piese pe care oricum le aveau si de care au vrut sa scape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ăștia de la Apple au ceva cojones de se întorc la ecran de 4". Or fi backwards.

Mas, tu ce zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se pare o tampenie fenomenala, cine cacat mai vrea telefon cu ecran de 4 inci. 

 

deci efectiv au reciclat 5s-ul, ce tupeu bai nene.

 

bai asta e maxima, cum sa revinzi un model vechi, dar la pret de model nou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai au spus ca e pentru saraci. Eu asa am inteles. Pentru cei ce nu isi permit ultimu tip de iphone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza e ca are componentele de la 6s, deci nu e telefon rău.

Share this post


Link to post
Share on other sites

unde plm pentru saraci e 400 usd, in europa asta inseamna 400 de euro + tva, adica 500 de euro.. ce dracu. 

oricum sunt varza, daca nu scot ceva cu adevarat nou, cum au facut cu primul iphone, in cativa ani ajung si ei ca microsoft, tot mari dar nu lideri, o sa fie si ei pe acolo.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la 400 euro nu iti iei nici un Allview de top.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricum sunt varza, daca nu scot ceva cu adevarat nou, cum au facut cu primul iphone, in cativa ani ajung si ei ca microsoft, tot mari dar nu lideri, o sa fie si ei pe acolo.. 

Chiar nu sunt fanboy, dar nu e deloc asa.

Nu sunt genul care sa dea aproape mia de euro pe un telefon, dar n-ai cum sa compari Microsoft cu Apple cand vine vorba de telefoane.

 

Telefoanele alea facute de Microsoft n-au avut niciodata succes. Au reusit sa vanda cat de cat bine gama ieftina de telefoane, dar varfurile de gama nu s-au vandut. 

iPhone 6 si 6S vezi pe toate drumurile. Sunt cumparate cu spume la gura. Deci n-au cum sa ajunga ca Microsoft.

 

Astia de la Apple stiu sa faca lucruri care sunt la moda, ba chiar care dicteaza moda. Microsoft sunt la polul opus. Au incercat diverse metode, dar tot n-au rupt gura pietii pentru ca s-au bagat prea tarziu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi place Microsoftu asta de top care l-au scos, are o gramada de smecherii si chestii pe care le poti face impreuna cu un PC. Ma pis pe Apple. M-a rugat cineva sa ii pun niste muzica intr-un ipod din ala shuffle fara display, efectiv mi-a facut peri albi. Am si eu un ipod dar gen iphone cu display si in ala e altfel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi-a placut cand am vazut primele review-uri, dar dupa ce am vazut si Microsoft 10 pe care l-am si instalat, mi s-a luat grav.

Astia vor sa te controleze/manipuleze fix ca aia de la Apple. Cat mai putine setari, cat mai putin control pentru utilizator, cacat d-ala de magazin online pentru aplicatii, iti apar din cand in cand pop-up-uri d-alea ca sa testezi nu stiu ce soft de-al lor pentru 30 de zile. Ma cac pe ei, e fix ce nu-mi place.

Design-ul e misto, dar prea esti tratat ca o vaca de muls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.