Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

daca viper are iphone original, s-ar putea al meu sa fie fake daca nu-mi face figuri la mufa. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca viper are iphone original, s-ar putea al meu sa fie fake daca nu-mi face figuri la mufa. :(

m-am prins de ce face figuri

 

in mufa aia se aduna o gramada de jeg, am curatat-o cu o scobitoare acuma imi incarca cu orice fel de chinezarie

 

dar cauta de curiozitate sa vezi cate mii de rezutate gaseti cu iphone cable not certified 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand am iPhone, nu am avut probleme cu cablul sau cu amprenta.

Am rămas fără baterie si mi-am luat un cablu de Apple si încărcător de bricheta chinezărie.

Merge foarte bine.

De fapt nu prea am avut probleme cu ele, in afara de un 5, care o luase razna si nu mai vedea sim.ul, problema ce s-a rezolvat prin schimbarea telefonului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am avut 2G, 3G si acum am 4S. Tot timpul se citesc cablurile de incarcare. Am patit asta cu mai multe, toate originale.

Alea ieftine sunt vai de ele. Am cumparat unul si a tinut cateva zile.

Toate telefoanele au probleme.

 

La 2G gaurile difuzoarelor aveau niste site facute prost si intra mizerie si nu se mai auzeau bine pana nu le curatai.

La 3G si 4 & 4S au corectat chestia asta, insa tot intra praf in mufa de incarcare si uneori nu mai functioneaza.


Am rămas fără baterie si mi-am luat un cablu de Apple si încărcător de bricheta chinezărie.
 

 

Asta e o mare greseala. Incarcatorul ala nu ii da tensiunea corecta si iti fu t€ bateria.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

La 2G gaurile difuzoarelor aveau niste site facute prost si intra mizerie si nu se mai auzeau bine pana nu le curatai.

Am patit chestia asta la 4S, am curatat cu o scobitoare si se auzea normal, ca la orice telefon. Fara vrajeli gen la iphone se aude mai incet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

dar cauta de curiozitate sa vezi cate mii de rezutate gaseti cu iphone cable not certified

te cred mai, da' sincer iti zic ca n-am mai auzit la nime' in juru' meu de problema asta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e invatata mufa aia cu jegul din romania, dar parca s-a adresat problema printr-un update la IOS.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma la telefoane nu ma pronunt, da` la ceasuri huawei se pisa cu bolta pe apple!

Edited by rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

La accesarea meniului "setari", in partea de jos trebuie sa apara aplicatiile instalate, insa nu sunt acolo... 

Are cineva vreo idee?

 

Este un iPhone 5, iOS 7.1.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa cumpar un iphone 5 sau 5s, alb, nou sau aproape nou (fullbox), cadou pentru nevasta, ca sa ii schimb 4s-ul pe care-l are.

 

Aveti ceva recomandari? Pe hartie nu e diferenta mare intre 5 si 5s, cei care le-ati avut imi puteti spune cate ceva? 

 

As putea sa ii iau si 6-le, dar mie nu prea imi place cum arata si stiu si de la Pole ca a fost complet dezamagit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La accesarea meniului "setari", in partea de jos trebuie sa apara aplicatiile instalate, insa nu sunt acolo... 

Are cineva vreo idee?

 

Este un iPhone 5, iOS 7.1.2

Eu am tot 7.1.2 pe 4S. #saracie

 

Ce aplicatii vrei sa gasesti? Nici mie nu-mi apar acolo. Ce vrei sa setezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

am luat la nevasta windows phone ca i-a placut ei. 

Urmatorul tot windows iau, pentru unul ca mine  care nu face nimic cu telefonul, adica doar vorbit,  aplicatia de mail , browse pe internet din cand in cand,    si lanterna, e ideal.. 

Se misca super rapid si bateria tine vreo 5 zile. Jocuri mai complicate se lent, dar restul merge brici. Ecranul si culorile sunt foarte misto..  am dat 300 de euro pe huawei de poamana, scapam cu 200 pe un windows phone.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa cumpar un iphone 5 sau 5s, alb, nou sau aproape nou (fullbox), cadou pentru nevasta, ca sa ii schimb 4s-ul pe care-l are.

 

Aveti ceva recomandari? Pe hartie nu e diferenta mare intre 5 si 5s, cei care le-ati avut imi puteti spune cate ceva? 

 

As putea sa ii iau si 6-le, dar mie nu prea imi place cum arata si stiu si de la Pole ca a fost complet dezamagit.

 

am avut eu ghinion cu primul, ca s-a vazut de la apa/abur ma rog, apoi am luat un gold, dar i-am spart ecranul. plm, nu ca-s dezamagit, dar nush ce plm tot fac cu update-urile, ca la fiecare update am cate o problema, ba lag, ba nu am semnal, ba nu mai vede wi-fi, apoi la urmatorul update se rezolva si tot asa... plm.

 

cauta si tu 5s, mie mi se pare cel mai fain, in afara de asta are procesorul pe 64 de biti A7, fata de ala de la 5 si procesare video superioara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOMI, ia baga un link cu uindăus fonu ala, dragutule. Ca si io is la fel.cu telefoanele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.