Jump to content
Paul

BOR - pareri contra sau impotriva

Recommended Posts

Papa Francisc e foarte tare. Ma intreb daca il vor asasina.

 

 

Atat zic:

 

http://jalopnik.com/the-popes-new-car-is-a-1984-renault-4-hatchback-1294116889

 

Si vorbim de un om cu atata putere incat cred ca depaseste limitele noastre de imaginatie.

 

Deci se poate.

Edited by ifx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar trebui pus in cat mai multe locuri.


Cica dai un ban, dar cumperi ceva frumos. Arza-te-ar flacarile iadului de gunoi!

 

Asta e mai rau decat Virgil Magureanu care, fiind intrebat de ce si-a facut o casa enorma in localitatea natala, a raspuns ca a strans ani de zile ban pe ban, caramida pe caramida, si astfel a reusit sa-si construiasca o casa mai "spatioasa".

 

Daniel ti-o da direct la ficat. 590 000 euro, dai un ban, dar iei ceva frumos. 

 

Si in mod evident nu vorbea cu niste preoti oarecare asa ceva. Aia probabil sunt si ei detinatori de sute de mii de euro, vile si alte lucruri de lux.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo: http://forum.softpedia.com/topic/958078-590000-euro-pentru-preafericirea-preafericitilor/

 

In mod clar e o FACATURA. Bor nu are nevoie sa cumpere terenuri pt ca are terenurile mostenite de sute de ani din generatie in generatie. Este in mod clar rea-vointa a celui care a facut filmul, probabil identic cu initiatorul. 

 

 

Creiere spalate.


https://ro-ro.facebook.com/pages/Preafericitul-Daniel/384484774907767

 

Persoană publică

Trimisul lui Dumnezeu pe pamant, in Romania!

 

Hahahahahaa!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma si eu am aceeasi apreciere fata de IPS, da' de unde reiese ca e vorba de terenul lui ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am vrut si eu sa scriu. E taiat cam aiurea clipul si incepe direct cu 590k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai ce exprimare din partea unui patriarh si cum suna: "Dai un ban da' cumperi ceva frumos"

 

Imi permiteti sa-l aseman cu un smecheras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca si cum astea-s discutii smerite

 

Si de ce plm pochii is grasi ma?!

 

 

Gras pot fi io, nu iei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu conteaza daca e terenul lui sau al altcuiva. Problema e in primul rand de atitudine. Cam prea preocupat de cele lumesti Preahotia sa.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smecheras, cum am mai zis.

 

Si in exprimare si-n comportament :)

 

Si ce obrajori rosii au toti bre', se cunoaste ca au trudit din greu la viata lor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa fac un demotivational poster cu asta. 


Smecheras, cum am mai zis.

 

Si in exprimare si-n comportament :)

 

Puneţi-ne la orice test că o să trecem, pentru că noi bagabonţii orice înţelegem. (Puya - Adevarul gol, golut. Psalmul 5).

Hahahhahahaha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terenul lui, al bisericii, tot dracu e. Doar nu s a pus sa laude achiziția lu tanti Tița

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si sa nu creada vreunu ca judec oamenii dupa aspect, ca nu e asa.

 

Stiti de ce am zis asta cu obrajorii si de ce a tot scris Similea p-aici despre burti? Nu ca doare pe cineva cat mananca altcineva, pentru ca nu aici e problema.

 

Chestia e ca multi sunt calugari de fapt si astia prin definitie ar trebui sa aibe o viata modesta. Da' pana si ei au uitat de latura asta a invatamintelor crestinesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un preafericit ar trebui sa fie preocupat de bunastarea credinciosilor, si sa-l lase rece un teren de 3 ha cu 1 ha de lac, tocmai bun de pescuit.

Cu exceptia cazului in care ar fi vrut sa foloseasca acel teren pentru a infiinta un centru de ajutor social pentru saraci si nevoiasi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as vrea sa-l vad pe Ifx injurand

 

Ifx, mistretul iubitor cu barba era bun de popa

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand astora le-as taia barba aia slinoasa cu ceva bomfaier sau fierastrau! Pe bune, ca-ti vine sa vomiti de "stufarisul" ala de la bot sau "bot blanit" cum le mai zic unii...nici nu vreu sa-mi imaginez ce-i la gura lor atunci cand mananca ciorba :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, o sa radeti. Eu n-am ceva in mod special cu mizeriile astea iubitori de baietei cu roseata in obraji, desi pe majoritatea i-as bate mai rau decat pe tigani. Am o problema cu oameni educati, inteligenti si evident culti, care se lasa umiliti de persoane de genul asta, cu buna stiinta. Cum sa vezi ca ala se da jos dintr-un S-classe, apoi iti predica despre modestie? Cum sa nu vezi dincolo de chestiile astea? Si, in fond, la ce naiba iti trebuie un umflat de-asta plin de aur, cand ai putea pur si simplu, sa crezi in ce vrei, inclusiv in sfanta bufnita, doar tu, pentru tine, in sinea ta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.