Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

@Krebs, nu e normal, trebuie sa se incarce oricum, are un fel de pendul care misca odata cu mana, am 5 ceasuri automate si niciunul nu are probleme asta, toate se incarca fara probleme doar prin purtare.

 

in winder le tin doar asa de fantezie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe puiu îl prinde curentu dacă-și ia winder de ăla. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole si cat tine la tine dupa "o purtare" fara sa moara ceasul ?! asta mai mult de 1zi jumatate nu tinefara sa fie purtat.
de la astia l-am luat , am inteles ca-l pot da retur in 30 de zile , dar cred ca e normal sa tina doar 1 zi fara sa fie miscat.

https://www.bbcollection.ro/ceas-fossil_grant_sport-ME3138-pr43584.html

 

p.s. mai traieste blue ?! aici pe forum ma refer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Krebs said:

Pole si cat tine la tine dupa "o purtare" fara sa moara ceasul ?! asta mai mult de 1zi jumatate nu tinefara sa fie purtat.
de la astia l-am luat , am inteles ca-l pot da retur in 30 de zile , dar cred ca e normal sa tina doar 1 zi fara sa fie miscat.

https://www.bbcollection.ro/ceas-fossil_grant_sport-ME3138-pr43584.html

 

p.s. mai traieste blue ?! aici pe forum ma refer.

 

daca e incarcat complet, tine cam 48 de ore, dar asta difera de la ceas la ceas, eu am rolex, nu stiu care este power reserve-ul la alte marci. de asemenea, poti invarti de rotita pe prima pozitie, de mai multe ori, si in felul asta il intorci cum ar veni, deci invarti de rotita principala, dupa ce o desurubezi putin sau cum e la tine, o sa simti ca opune putina rezistenta si se aude cum actioneaza niste rotite in ceas. La mine invarti de exact 40 de ori si e full, scrie in manual.

 

am mai avut un breitling si la ala tinea cam tot pe aici, 48 de ore, give or take. asta fiind maxim, deci daca e incarcat complet.

 

eu zic ca tine suficient 1 zi si ceva.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cele mai multe e vorba de până in 2 zile parca, asta dacă nu ne luăm un Panerai Luminor cu rezerva 10 zile

Share this post


Link to post
Share on other sites

merci pt info Pole :thumbsup:

se simte haios rau cand invarti din rotita aia principala , lol , mega love bro

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno, om vedea si one plus cat de bun e...

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

direct 

 

si muie vlad voiculescu, un soarece maxim de dubios

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ramanem aplicati.nici pe klaus nu l as absolvi,cum a iesit ieri sa zica nene,ne vom apuca de impaduriri,dupa ce protejatii austrieci ai tuturor politrucilor de la iliescu incoace,au taiat juma de romanie.

 

Vom face autostrazi scoli si spitale.dar pana acum ce mortii vostri ati facut

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, SLY said:

Sa ramanem aplicati.nici pe klaus nu l as absolvi,cum a iesit ieri sa zica nene,ne vom apuca de impaduriri,dupa ce protejatii austrieci ai tuturor politrucilor de la iliescu incoace,au taiat juma de romanie.

 

Vom face autostrazi scoli si spitale.dar pana acum ce mortii vostri ati facut

Sa-mi bag pula-n mortii lui Werner. L-am votat de doua ori, insa sa-i trag la muie.

Un jeg. N-a fost in stare sa faca nimic, iar dupa ce a fost ales a doua oara, a inceput sa faca pe autoritarul, sa aiba tonul ala enervant. Orice lucru e despre PSD chiar si atunci cand PSD-ul e in afara jocului. Un gunoi. Sper sa moara de cancer.
O dezamagire enorma.

 

Realitatea e ca astia se cearta de fatada pentru electoratul naiv. In realitate, cel putin la nivel local, lucreaza impreuna, fura impreuna, fac combinatii impreuna.

Edited by Bogdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of, de I ai fi văzut p ăștia din PSD și PNL când luau împreună avionul din Oradea spre București, zici ca erau frați.

Indiferent cine e la conducere, în loc sa facă ceva concret dau vina și fac acuzații la adresa celorlalți. Circ pe pâine, asta prinde la pulime 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oras de aitisti, ce pula mea

 

mail trimis catre registratura@primariaclujnapoca.ro

 

image.thumb.png.0b43d4a7d200fd3d5e42103e33dcf769.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

popândăi, mai bine luau hosting pe gmail cu domeniul primariaclujnapoca.ro

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a iesit iOS 15, pentru cine e curios

 

am facut update ieri (pe iPhone XR, da, e ala de saraci din 2018), merge totul bine, mari diferente nu sunt, au lucrat la notificari 

 

modul ala do not disturb acum are conceptul de focus, practic setezi intre anumite ore diverse profile

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

poti seta volumul separat pentru alarma? altfel nu fac niciun update.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.