Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Eu nu te dujmaneam ma, ne-am luat de la poza aia cu bradul de craciun in care se vedea TV-ul seria 6 Samsung, ti-am dat peste nas ca ai facut poza sa te lauzi cu tv-ul si te-ai atacat rau. Tu erai in perioada aia cand imi dadeai SMS-uri ca imi rupi genunchi, m-ai sunat de cateva ori, imi dadeai PM-uri lungi cu flegme din masea stricata, din astea.

 

E fix atunci cand am venit la tine acasa, cand e ziua ta de nastere, ca de ziua ta am venit special.

 

da ma, da acu' ne iubim.  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Câteodată forumul ăsta e ca o prispă pe care stăm seara la povești, pensionari fiind.

(simi primul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simi tocmai m-a acuzat ca sunt singurul responsabil pentru distrugerea celuilalt forum... :( cica "am distrus forumul ala".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce om normal la cap face scrima

 

serios

lol, eu :( sorry bro.

Ala e campion olimpic, nu un lache.

???

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, pole la floreta 

 

spada am facut, nu floreta, spada cu maner francez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simi tocmai m-a acuzat ca sunt singurul responsabil pentru distrugerea celuilalt forum... :( cica "am distrus forumul ala".

În unele cazuri mă văd obligat să fiu de acord cu simi, ceea ce nu-mi face o deosebită plăcere.

Ăsta nu e unul din acele cazuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai zi drept, ai fwutut o pe aia lui mistretxu?

 

n-am avut ma nicio treaba cu aia, nici acum n-am inteles de unde i s-a aratat mistretului ca i-am vazut femeia. paranoic si nebun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe de altă parte, de ce nu v-a plăcut niciodată de dy2 și de redcap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

era buna macar?

Rea nu era, asta i clar. Oricum, avea stomac fatuca aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

era buna macar?

Pt mwia care i a dat o mistretului are toată stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, astea nu le citisei.

 

Pandarul says:

Pai ma prostule care esti tu papagal hexagonal, tocmai lui Florin Bancila ii faci multumiri pe blog, cand ala ti-a vazut-o cel putin in doua randuri pe Ana (doua doar din cate stiu eu sigur), una fiind la Sighisoara si alta data in Bucuresti cand a venit Ana la “sedinta foto” :)))))) de ce crezi ca ti-a facut blogul clona,

 

Vadim Tudor says:

Niste generali SIE mi-au spus ca numitul Florin Bancila continua sa fie unul dintre preferatii numitei Ana Zupcec deoarece acesta utilizeaza niste tehnici sexuale carora Ana Zupcec este complet vulnerabila. Dominari, palme date tare incat sa se stie din start cine-i seful, foot fetish, foot worship, uro si scato. Se pare ca aceasta fata cu origini modeste ii place sa fie tarata, stropita si umilita. Ceea ce numitul Romulus Mare n-a reusit niciodata sa faca.


n-am avut ma nicio treaba cu aia, nici acum n-am inteles de unde i s-a aratat mistretului ca i-am vazut femeia. paranoic si nebun

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma la sighisoara parca am dat o ..., dar eram rupt de beat, nu bag mana in foc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai voi abia acum ati citit toate alea?

 

Caline, pai noi le-am scris. Lol.

 

 

Blogul e real, doar ca a trebuit sa il clonam, ca mistretu l-a dat jos pe al lui, insa am apucat sa copiez textele si sa fac alt blog copie fidela. Iar comentariile tot noi le faceam, era fix dupa ce ne-a dat afara de pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.