Jump to content

Recommended Posts

Instalarea limbii romane pe afisajul computerului masinii ( 320d sport line ) se poate face si de particulari sau doar de dealerii BMW ?

Edited by JOKERXXL

Share this post


Link to post
Share on other sites

11998882_489588604541762_831867079103582

daca vrei poze cu ( romanes ) sunt o multime online dar daca vrei poze cu mine iti trimit si poate asa poti face diferenta intre seriozitate (eu) si pustan (tu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o problema de limbi aci, domnu' moderator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca observ si de ce. Mai spune-mi. 


incercam seriozitate dar vad ca din primele minute pe acest forum dau de circari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jokero ofera si cere seriozitate. Mi se pare just.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina din poze este defecta? Ea este problema? Ca nu inteleg de ce este acolo. 


Janes romanes?

 

:excl:

 

Ai avertisment. Data viitoare o sa fie mai rau.

 

Gata Joker. Este mai bine acum? Cel mai bine ia legatura cu userul Similea. Este cel mai in masura referitor la acest membru. 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa cum vad se cauta cearta mistouri ...... eu unul credeam ca priceperea si informatia online pe un forum (exemplul ibmw.ro) se poate gasi , dar vad ca priceperea celor (Noidentiti membri) se bazeaza doar pe ...... praf fratilor aveam nevoie doar sa stiu daca se poate instala limba romana nu limba tiganeasca !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu-l uitam totusi pe Rares. Insa el ar fi bine sa nu fie deranjat decat in cazul in care utilizatorul Similea nu reuseste sa calmeze acest membru recalcitrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce ai vrea instalarea "limbi" române?

pentru ca sunt roman si mie ciuda ca acest model are limba maghiara dar romaneste nu (masina este cumparata in Belgia)

Edited by JOKERXXL

Share this post


Link to post
Share on other sites

fratilor aveam nevoie doar sa stiu daca se poate instala limba romana nu limba tiganeasca !!!

Normal ca se poate, cum sa nu se poata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ca sunt roman si mi-e ciuda ca acest model are limba maghiara dar romaneste nu (masina este cumparata din Belgia)

Aici ai materialul de edit pt postul tau. Poti sa dai copy-paste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru ca sunt roman si mie ciuda ca acest model are limba maghiara dar romaneste nu (masina este cumparata in Belgia)

Én meg nagyon tisztességes és indokolt választás támogatást meg a döntést. Belgák mindig vannak rossz szeméremtest, és hamarosan az ő legfőbb magyarországi és budapesti

dar se poate si de particulari ?

Desigur. Mai sus am pus un link Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

:excl:

 

Ai avertisment. Data viitoare o sa fie mai rau.

 

Gata Joker. Este mai bine acum? Cel mai bine ia legatura cu userul Similea. Este cel mai in masura referitor la acest membru. 

Mai rau de atat? Sper ca nu trebuie sa fug din tara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan, te rog sa nu mai fii i-redentist

Jokero, atentie la Bogdan! In clipul de mai jos se vorbeste despre specia sa.

 

Bogdan, i-a aminte: Basarabia pamant romanesc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

alllooo cineva (serios) care sa ajute cu o informatie sau numele site-ului este la MISTO ?? (vechiul bmw personal e91 mi sa ars navigatia profesionala si in belgia ca sa o repar cei de la BMW AU CERUT 1700 DE EURO DAR AM GASIT IN CRAIOVA CU 20 DE MILIOANE FOLOSIT  ) deci ori vb si dati ideii folositoare or va lasati de pasiunea BMW 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan sa stii ca e foarte serios. Si dedicat. Militeaza activ pentru salvarea bibilicilor si revendica balcicul. Fii cu bagare de seama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varianta serioasa:

 

Nu stiu daca exista meniu in limba romana pe vreun BMW.

 

Daca janes hengleza, se rezolva usor si la "particulari", nu doar la reprezentanta.

 

Ai probleme la tasta - de pe tastatura? 

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalarea limbii romane pe afisajul computerului masinii ( 320d sport line ) se poate face si de particulari sau doar de dealerii BMW ?

Salut. Pe modelele mai vechi s-au instalat anumite versiuni de soft modificate in limba romana. Nu s-a putut modifica ghidarea vocala a navigatiei. Cererile pentru aceste softuri au fost fie de la persoane mai in varsta fie de cele de origine indiana (cum spunea si colegul Bogdan). Daca ai un minim de cunostinte in engleza sau germana te poti obisnui foarte repede cu meniul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Pe modelele mai vechi s-au instalat anumite versiuni de soft modificate in limba romana. Nu s-a putut modifica ghidarea vocala a navigatiei. Cererile pentru aceste softuri au fost fie de la persoane mai in varsta fie de cele de origine indiana (cum spunea si colegul Bogdan). Daca ai un minim de cunostinte in engleza sau germana te poti obisnui foarte repede cu meniul.

multumesc petru informatie dar dupa cum am spus am intrebat de limba romana doar de ciuda (vb cursiv engleza germana italiana ,comenzile vocale le pot da dar daca cumparam masina in Romania cread ca avea meniu si in romaneste de accea am intrebat de particulari si riscuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hopa, avem de-a face cu o personalitate enciclopedica.

Ce inseamna patriotismul. Te zgarie pe retina limbile straine si vrei sa vezi dulcele grai romanesc pe multitudinea pixelata colorata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.