Jump to content
Krebs

le troaca de 10 ani

Recommended Posts

se vede ca e prieten vechi cu puiut, asta e clar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt baietii din Bucuresti va pot recomanda un baiat.

#provinciasaseaPţina

#ianuvabagaţ

Ma-ntreb daca de bază e programator soft, de specializare o fi ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In fine, ca idee s-a plictisit sa lucreze intr-un birou ,intr-o echipa de programatori cu deadline-uri la diverse softuri.. si-a dorit el sa lucreze cu "oamenii" .. un mediu destul de jegos dupa parerea mea .

Are diagnoze de 5-6mii de euro bucata , este foarte dotat pe partea asta si nu are tangente cu manelele , mai mult are inclinatii spre genul de Rick Ross.. ce-i drept , pana la urma un altfel de manele, insa nu despre asta este vorba aici, pe parte de programare si diagnoze bate multi "profesionisti" de la noi.


Simi on , am precizat Bucuresti pt ca doar aici munceste, nu merge prin tara ca sa faca resoftari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca nu par, insa din pacate nu prea sunt genu' amuzant.. si oricum era din 2007 a trecut de ceva timp.

pana una alta mai trag de troaca asta nitel ,poate ajung cu ea la 400 de mii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o clona d-aia oricum costa peste 4000ron .

Man pt detalii il poti suna , pt ca le si vinde , deja am ajuns sa ii fac reclama prea mult , are si interfete de150-200ron pt unul ce vrea sa-si faca el singur in parcare diagnoza si diagnoze pe bluetooth de toate soiurle .

Mie ieri de exemplu mi-a bagat o cutie d-asta mai maricica in obd si cu un laptop d-ala de i se invarte displayul se uita prin toate modulele masinii ( prin bluetooth ) , nu stiu mie mi se pare ca e ok pe domeniu si am cam incheiat subiectul , ca poate pana la urma nu ma pricep.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

saracu puiu, toata lumea ii da peste cioc 

 

daca individul ofera garantie scrisa, cu parafa si picatura de sange, poate sa faca diagnoza si cu aparat eco doppler dpmdv 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, da' suparacios mai esti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

incetati ca iar asta n-o sa mai cucurigu de dimineata si atunci chelalaiti din nou


sa nu ziceti ca nu v-am spus

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol mah mas, nu mai baga botu' la d-astea, ca nu e primu' care nu s-a tinut de cuvant. :)

 

bine, cefi a rezistat cel mai mult. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parca iti puteai modera genul asta de topic , apropo Scufi parca ti-am zis sa nu te mai bagi in seama cu mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bloo: da bre, dar ai vazut ca lipsa lui e greu


Parca iti puteai modera genul asta de topic , apropo Scufi parca ti-am zis sa nu te mai bagi in seama cu mine.

 

vedeti?  deja pe Scufi l-a pus la repsect. eu v-am zis demult ca puiu de fapt e vulturica


Pese: uite la Zyz si Dy2...astia uameni determinati cu adevarat


Tamer nu mai zic. se vede ca e biznismen: are asa ambitie, ceva ce n-am vazut

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai da bre, aia care vor sa plece nici macar nu zic nimic. zyz, un om cu principii.  de dildau nus' ce sa zic. aialalti doar striga dupa atentie. 

 

 

paiut, fa-ti curatenie, e topicul tau. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce e misto e ca :D masina lui mister Pouyou inca-i verde ca-n tinerete.

 

Dizlaic, ofc

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Ideea e ca pe aceeasi distanta creste viteza mult mai repede ca inainte iar cand vine vorba de franarem pe aceeasi distanta trebuie sa o opresti de la o viteza mai mare ca inainte..

Acum ca am mers cu masina mai mult dupa , se pare ca da , a scazut distanta de franare, desi eu am impresia ca merg ca si inainte..

 

Ma gandeam sa trec pe discuri dublu ventilate pe fata si placute ceramice, insa astea ceramice teoretic franeaza mai prost pe oras fata de cele pe fier, dar pe autostrada sunt mai bune pe viteze mai mari , in plus nici nu inegresc jantele.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ai inteles , a scazut pt ca tot la 70-80 franez in general ( merg mult in oras) ,dar ajung mult mai usor la viteza aia si deci cumva , desi mie nu-mi place sa stau aproape de masina din fata , asta se intampla mai usor acum , adica a scazut sa zice timpul de reactie , poftim.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu inteleg absolut deloc ce zici. Si nu fac misto.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A scazut timpul de reactie pt ca masinile merg foarte usor ,cu o viteza de 70.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca sa aleg discuri ate power sau brembo max , acum am niste ate normale si par cam depasite la viteze mai mari .

 

Trebuie sa-mi schimb si oringul de la pompa de vacuum , vad ca a inceput sa piarda ulei pe acolo.

Oricum cred ca cel mai bine ar fi sa parasesc forumul asta , practic nu mai am nici un punct comun de interes aici, iar palavrageala asta ieftina si mistoul despre orice si oricine este destul de lame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.