Jump to content
umbrella

Monden - V.I.P, vedete de carton sau adevarate?

Recommended Posts

vedete? really?!

 

mondenul dambovitean si nu doar...un cacat mare si puturos dupa o shaorma iute cu sana pepene rosu si orez cu lapte.

 

dar de ce oare or face astia audienta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca patura de jos, cea mai numeroasa de la noi, vede in astia un exemplu de urmat. Imbogatiti peste noapte, fara studii, fara munca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fac audienta fiindca asta e nivelul de educatie din tara, trebuie sa recunoastem asta

 

noi trebuie s-o dam in caterinca


astia cica s-au laudat pe feisbuc, ca au bani

in seara aia, cica au postat pe feisbuc ca pleaca la restaurant

 

au venit baietii la sigur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mazgalin asta nu lucra pe la Antene cumva? Sau il confund?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam toti ati descris perfect fenomenul, insa as adauga ca prostia de a posta pe facebook tot felul de date personale si sa dai check in pe unde esti si alte oligofrenisme de genul asta merita fix astfel de reactii.

 

Daca esti atat de prost incat sa spui pe facebook cand vei fi plecat de acasa, probabil ca intr-adevar meriti sa-ti sparga hotii casa.

Probabil ca dupa ce vor pati mai multi chestia asta si dupa ce tot felul de pizde vor fi violate tot pentru ca au postat pe facebook tot felul de poze personale si au dat de inteles oricarui bolnav psihic unde locuiesc, poate se vor mai potoli.

 

Asta cu facebook-ul ca suport pentru a intinde frumos viata privata si rufele murdare sau curate e o chestie de un prost gust rar.

 

Viata e foarte cinica, iar prostia se plateste.

Edited by Bogdan
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce cred ca in mintea lor chiar sperau sa le sparga careva casa. Din 2-3 emisiuni pe tema asta recupereaza paguba si ies pe profit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si asta e adevarat. Astia s-ar tavali in cacat pe suma potrivita.

 

Alta imbecilitate e aia cu pozele de copiii mici complet dezbracati postate pe facebook.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facebook-ul face o treaba excelenta in a inlocui barfa de la coltul blocului. E in firea unora, iar facebook e doar...means to an end (care are o traducere viabila, ca nu ma duce capul acum).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai mazgalin ala , pana mea, ar fi fericit si daca l-ar prinde unii sa-l arda-n dos

 

o saptamana de emisiuni

Edited by umbrella

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facebook-ul face o treaba excelenta in a inlocui barfa de la coltul blocului. E in firea unora, iar facebook e doar...means to an end (care are o traducere viabila, ca nu ma duce capul acum).

Cred ca doar o suplimenteaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moamă ce nasoală e nevasta ciurucului

lol chiar ca, e din aia stil walking dead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred că produc atâta flegmă cu muci în viața asta cât aş putea scuipa in direcţia „vedetelor“ şi a simpatizanţilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mult mai simpatica fosta nevasta. Dar boul daca-i bou, a luat moldoveanca tanara. Dar nu e curva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

În a doua poză zici că e ceva ultima masă la auschwitz sau cantina umilinței din circul foamei, aşa rânjeşte sărăcia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jegul asta monden e ca manelele. 

Pe fata foarte putini recunosc ca gusta asa ceva, dar e clar ca sunt destui care suspina cand vad cate un chilot al vreunei panarame sau se distreaza copios la vederea unor rufe spalate in public.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropos de fb, a fost un caz pe aici. Si-a dat una checkin de pe o terasa, da' ea se ascundea de fostul ei prieten nebun care o stalkerea, looool. A luat-o ala cu jspca de acolo si i-a oprit politia abia la caransebes, orasul prunifer, looool

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu citesc ziare, site-uri, nu ma uit la emisiuni si in general mi se face greata cand vad astfel de specimene ambulante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faptul ca Libertatea si Click sunt cele mai vandute publicatii de la noi iti da dreptate Ciupa.

Edited by ZyZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uita-te si pe trafic.ro

 

Te ia capul cand vezi ce trafic au click.ro, cancan.ro, libertatea si alte dejectii online.

 

D-aia nu prea-i cred pe multi care se plang de viata pe care o duc si de nivelul salarial, dar totusi au timp sa citeasca asa ceva.

Daca ai timp de d-astea, n-are rost sa te plangi, caci iti meriti soarta.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.