Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

Primul criteriu cred ca e sa aiba doctorat. Dupa aia le baga in seama.

 

Bre da' stiti ca-l admir. Eu n-am avut niciodata darul de a ma purta asa si de unde privesc eu cam pare decizia corecta.

 

Poate c-ar trebui sa-l rog sa ma invete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce Flappy ?!
Mie mi se pare ca tu si Simi sunteti una si aceeasi persoana , asa ca nu stiu daca are ce sa te invete .

 

Mai ales acum la cat s-a degradat.. era o vreme cand insuratu' era nasol, pisicile si cainii misto , banii stateau pe frigider , gagicile maritate erau cele mai bune , sti , chestii d-astea , cert e ca da, era mai fain ieharto ( parca asa era )

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Defapt , imi cer scuze, nu stiu ce m-a apucat.. cred ca e din cauza ca am aruncat prea multi bani pe un pc..

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Krebs said:

De ce Flappy ?!
Mie mi se pare ca tu si Simi sunteti una si aceeasi persoana , asa ca nu stiu daca are ce sa te invete .

 

 

eu is versiunea lui retarda :D

 

in rest ce dumnezeu sa zic. cred ca imbatranim toti prea repede si uite asa ne ies gargaunii din cap.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Krebs said:

 

Mai ales acum la cat s-a degradat.. era o vreme cand insuratu' era nasol, pisicile si cainii misto , banii stateau pe frigider , gagicile maritate erau cele mai bune , sti , chestii d-astea , cert e ca da, era mai fain ieharto ( parca asa era )

Buei! Simi e prietenul meu și nu-ți permit să spui așa ceva despre el. Era ihearto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era (Epoca) Lorenzo Lamas. Pizde, motoare, craci. Manca un berbec la o masa. Ii dadea rusine lui Radu Anton Roman.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa dam pagina mai repede, va rog.

 

Ma tot holbez la aia si uit ce am de facut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, Bogdan a spus:

Era (Epoca) Lorenzo Lamas. Pizde, motoare, craci. Manca un berbec la o masa. Ii dadea rusine lui Radu Anton Roman.

 

 

Da.la gabarit.era un lorenzo mai gras si fara plete

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha hehe hihi

 

 

Alo, despre mine e vorba

 

Si, de insurat, m-am luat cu una maritata si cu trei facultăţ. 

 

 

Asa ca getefeo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceea ce mi as dori cu sinceritate,ar fi sa i vad pe simi si rares impreuna,pe motoare, calarind spre asfintit,ca doi rideri de pe route 66

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eventual pe țoagle, că motoare nu mai avem niciunu. 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar merge incet ,chibzuit,cu opriri dese pt hidratare,consultarea traseului etc

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e genul meu, nici pe departe. S-ar da Rares, pan la urma, pe brazda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de iphone, astept livrare de la vodafone la XR de 64gb.

Au avut ceva oferta telefon (rata la telefon 29e/luna) + abonament red 25  +  ceva corporate discount = 46.5euro

 

Dane - mai vrei SE-ul ala? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai stai, in aia 46.5euro e inclus si abonamentul (RED 25) : 30gb de net si o groaza de minute internationale, nu am cum face cost suplimentar la abonamentul ala

Telefonul iese cam 700e (29e x 24 de luni) restul e abonamentul la vodafone (17.5e x 24 de luni). Ai mai jos oferta.

Cica de azi incep sa livreze, sa vedem cand apare.

 

image.png.c6ca867a5f2e12a0d7bcb092dd65ad29.png

 

 

Am vrut oneplus 6T insa nu cred ca pot lasa iphone-ul deoparte, imi e prea comod modul de functionare ca sa fac un switch catre android in momentul de fata.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai nu va suparati pe mine, dar sa dati aproape 1000 de euro pe un telefon care in 2018 nici macar nu are un display 1080p, mi se pare cam mental. Mai e si pannel-ul ala obosit, LCD.

 

macar XS are OLED si e aproape 2k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La 700euro mi se pare ok ce ofera. SE-ul e mult mai slab decat XR-ul insa in continuare sunt multumit de el. Daca era ecranul mai mare nici nu imi trecea prin cap sa il schimb.

iPhone nu au fost niciodata ieftine, asta e clar....nici nu au excelat la hardware comparativ cu Android...insa totusi le cumparam....

 

Singurele lucruri care m-au interesat au fost edge to edge display & ecran mai mare...si culoarea, am vrut varianta RED :D apai in rest, sa nu se strice ca n-am chef de garantii & shit.

 

La video ma uit pe youtube, plus ca-s toata ziua la calculator cu youtube-ul deschis...pentru mine nu se justifica sa urmaresc specificatiile astea cu 2k & altele ca nu ma folosesc de ele.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.