Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Telefoane, tablete si alte gadget-uri.

Recommended Posts

L-am mucificat atunci. Eu i-am zis ca in presa e la nivel de debarasator de mese. A innebunit.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

looool, uite-l si pe blue la el pe blog, vedeti comentariile:

 

http://buhnici.ro/trei-poze-despre-un-treiar/comment-page-4/

 

George Buhnici says:

Nu stiu ce s-a întâmplat pe bmwclub.ro. Eu nu îl pot accesa de la muncă – nu se deschide pagina. O să mai intru scurt diseară. Altfel, observ că subit suntem mai bine-crescuţi… unii dintre noi.


ia uite si WLF cred ca ma facea hot, hmmmm si era pe prietenie cu buhnici

 

George Buhnici says:

Mulţumesc tuturor celor care şi-au dat cu părerea aici, mai puţin celor care înjură. 

Am apucat în sfârşit (am destul de puţin timp zilele astea) să arunc o privire pe forumul BMWclub şi, după ce îmi făcusem curaj să scriu din nou, mi-am dat seama că nu aş fi binevenit. 

Cu toate acestea, văd că între timp m-aţi căutat “acasă”. 

Sunteţi bineveniţi aici pe blog, însă vă rog să evitaţi cuvintele care depăşesc limita bunului simţ pentru că voi fi nevoit să fac fac curăţenie. Nu de alta, însă nu îi pot obliga pe restul să suporte o ceartă şi un limbaj inutile.

Mulţumesc sincer WLF pentru aprecieri, însă te rog să nu continui să îmi iei apărarea. Vorba tatălui meu: “Dacă nu eşti bârfit, înseamnă că nu trăieşti!” Diferenţa este că eu trăiesc şi scriu la vedere, nu sub un pseudonim care să îmi permită să jignesc gratuit doar pentru că atât îmi doresc de la timpul meu.

 

 

http://buhnici.ro/trei-poze-despre-un-treiar/comment-page-3/#comments


L-am mucificat atunci. Eu i-am zis ca in presa e la nivel de debarasator de mese. A innebunit.

 

 

hahahahaha

 

Ciupanezu says:

Dragă Buhnici, până la urmă ce vrei să demonstrezi cu aceste poze?
Ştiai foarte bine că dacă postezi astfel de poze vor apărea tot felul de frustraţi care vor începe să blesteme posesorii de BMW.
Aceştia sunt în general oameni care generalizează şi care nu sunt în stare să aibă păreri obiective.
După părerea mea, atitudinea ta trădează un debarasator de mese din mass-media care încearcă să-şi facă un trafic cât mai mare pe blog din lipsă de ocupaţie şi invidie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am amintit bine. Niciodata nu l-am suportat p-asta.

E penal ca pana si casa si-a facut-o ca o reclama pentru n produse. Omul e un product placement. Daca o lasa pe aia bortoasa, o sa se duca la o clinica sa o insemineze artificial doar ca sa faca reclama clinicii. 

Cel mai mult ma scarbesc oamenii de genul asta. Astia sunt aia care dau din coate excesiv. Calca pe cadavre, fac orice ca sa parvina in societate si sa-si depaseasca nivelul sinistru la care s-au aflat.

 

As innebuni sa am o casa d-aia. Pun pariu ca dupa cativa ani incepe totul sa se strice. Bag pla-n electronica lor.

Foarte prost saracul.

Atitudinea de #sarakii.

Edited by Bogdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

me too, eu eram si putin analfabet observ, scriam membri, membrii...  :mellow: sper ca eram beat.

 

edit: ah nu eram eu, il citam pe buhnici, el e analfabet.

 

phew

Edited by Pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, cand ne am făcut toți clone cu blue. blue2, blue3, blue4 etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg, il mai stiti pe Sini? creepy personaj, nu mai stiu, insa ceva era creepy la el.

 

plm, ar trebui facut un topic de amintiri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand le am folosit, drace* :)) A fost debandada totală.

L.e. mishoo ce mai face?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu zic sa dam un up la topic-ul ala si la articoulul lui buhnici la el pe blog, ce plm, sa rascolim cacatul, #nextlevel

 

ne trebuie clone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, cand ne am făcut toți clone cu blue. blue2, blue3, blue4 etc

 

 

Happy days.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mea culpa pentru cat de penibil eram pe forumul ala...

It's în regulă.

Eu observam, imparțial, și știam că ești ok. Tu, Pole, WLF, Bogdan, toți.

Așteptăm doar și speram să vă dați și voi seama de asta.

parca RaresCJ

Da.

Sau cu _ între.

Era ălalalt Rares, care făcea scrimă. Sibiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era și bun, câștigase medalii pe la olimpiade parcă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, ce ma dusmanea WLF atunci:

 

 

deci fuck my life, am gasit si topicul

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/51059-george-buhnici/

 

Eu nu te dujmaneam ma, ne-am luat de la poza aia cu bradul de craciun in care se vedea TV-ul seria 6 Samsung, ti-am dat peste nas ca ai facut poza sa te lauzi cu tv-ul si te-ai atacat rau. Tu erai in perioada aia cand imi dadeai SMS-uri ca imi rupi genunchi, m-ai sunat de cateva ori, imi dadeai PM-uri lungi cu flegme din masea stricata, din astea.

 

E fix atunci cand am venit la tine acasa, cand e ziua ta de nastere, ca de ziua ta am venit special.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce om normal la cap face scrima

 

serios 

 

 

lol, eu  :( sorry bro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.