Jump to content
Sign in to follow this  
Bogdan

OLX

Recommended Posts

1 hour ago, Dan98 said:

si totusi 3000 de oameni se uitau la el in timp real. 😕 

Pentru ca sunt niste cretini. I-ar suge pula pentru ca are Tesla si Lamborghini. Niste desculti care viseaza frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.olx.ro/oferta/ecipa-profisionista-pt-montajul-pavelelor-si-bordurilor-IDdLazt.html#dc50b0dabd

Screenshot_2021-02-14 ecipa profisionista pt montajul pavelelor si bordurilor.png

 

 

https://www.olx.ro/oferta/autorizati-IDa28Dw.html#ba2d507fe4

 

Quote

sonorizam si filmam nunti botezuri si alte tipuri de evenimente cu scule profesionale mixer nou dynacord ne-am inceput cariera dupa ani 90 unde am lucrat la un studiou de imprimari 5 ani avem peste 20 de ani vechime in domeniu dispunem de toate genurile de muzica atent selectionata muzica populara de petrecere din toate zonele tarii avem schiela de luminii,masina de fum,masina de baloane.... de multe ori programul muzical difera de la un eveniment la altul.La ecipa noastra, este la cererea organizatorului evenimentului nou avem si formatie laif masina de fum greu pentru dansul mirilor artificii la cele mai mici preturi fara intermediari oferim seriozitate maxima si contract pentru toate evenimentele Oferim reducere pentru evenimentele din anul 2020 bonus instalatia de lumini gratis

 

 

image;s=1000x700

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clujul asta devine un fel de LA. Sunt nebuni la cap astia. 65k pe 28 de metri. Las-o-n mortii ei de treaba.

La cum arata, sigur e un bloc facut inainte de Revolutie. Arata ca pula. Daca-l inchiriezi, n-ar trebui sa iei mai mult de 200 Euro. Dar probabil iei 400, fiind Clujul pulii belite.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

este bloc facut in anii 65-70, give or take, cartier de mosnegi

 

doar la videochatiste sa iei 300 eur dar ai de curatat tot slobozu ramas dupa ele

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 8 ore, Bogdan a spus:

Clujul asta devine un fel de LA. Sunt nebuni la cap astia. 65k pe 28 de metri. Las-o-n mortii ei de treaba.

La cum arata, sigur e un bloc facut inainte de Revolutie. Arata ca pula. Daca-l inchiriezi, n-ar trebui sa iei mai mult de 200 Euro. Dar probabil iei 400, fiind Clujul pulii belite.

 

Chirii de 200 la cluj n am auzit din anii 90.ma rog,echivalentul in marci

 

E sufocat rau orasul,pana prin anii 2000 a fost blana.eu ajung o data la luna sau doua la ai mei,dar nu stau mai mult de 2 zile si abia astept sa ies din musuroi.cred ca m am salbaticit si eu,dar acum nu m as mai reintoarce in cluj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e nici o problema sa fie mai scumpe de 200 euro, dar sa ai totusi niste conditii de oras.

Am tot vazut multe anunturi cu niste jeguri insalubre pe 300-350 euro. Penibil.

2 hours ago, Scufi said:

concierge in bucuresti

Concierge nu e vreo smecherie.

Toate blocurile din Paris au asa ceva. In anii 2000, de obicei erau femei portugheze. Un fel de combinatie intre administrator, dar unul care mai da si cu mopul.

 

https://fr.wikipedia.org/wiki/Concierge_(immeuble)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai stai ma Paris. Si la Marea B si Murica gasesti in zonele puternic bogate.

 

Stiu ce e concierge. La unele blocuri din Constanta, erau portari.

Si niste acre la Capitol de mi-au mancat tineretea.

 

Daca o ardem bogat avem manager de resedinta.

 

 

Edited by Scufi

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Scufi said:

Pai stai ma Paris. Si la Marea B si Murica gasesti in zonele puternic bogate.

 

Stiu ce e concierge. La unele blocuri din Constanta, erau portari.

Si niste acre la Capitol de mi-au mancat tineretea.

 

Daca o ardem bogat avem manager de resedinta.

 

 

Concierge fix portar e in Franta. Dar mai da si cu mopul, incaseaza intretinerea. Zone puternic bogate? Rares va avea ceva de spus despre asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta inseamna sa ti petreci juma din viata facand naveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.