Jump to content
Sign in to follow this  
raekwon

European Delivery Trip Report - 335i M Sport

Recommended Posts

Foarte misto povestea. O familie din US [Houston - Texas] care au avut 4 BMW inainte, decid sa isi achizitioneze un F30 335i M Sport iar livrarea sa se faca din BMW Welt Munich.

Vad ca este la moda la americani sa mearga in Germania [European Delivery] sa isi ia masinile...

Anyway, o poveste interesanta, placuta de citit. :)

 

http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1000044

post-80-0-71198400-1404806604_thumb.jpg

Edited by claudiusnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce obicei cretin mi se pare sa-ti afisezi viata privata pe net. Sa pui poze cu nevasta-ta pe un forum de masini. Nu stiu ce sa zic, mi se pare o tampenie, un exhibitionism ridicol.

Povestea o fi interesanta, dar doar de Kardashian wannabe de genul asta nu am chef.

 

Nu e doar la americani moda asta cu livrarea la Welt. Si un amic de-al meu si-a ridicat 428i-ul tot de acolo pe la inceputul anului. E o calatorie frumoasa, asta-i clar.

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate sunt nebun, dar mi se pare ridicol. Inclusiv pozele alea cu mancarea. Ideea de baza e who the fuck cares? Iar alora care chiar le pasa de asa ceva e clar ca au o problema.

Am fost in multe tari, dar nu m-am gandit niciodata sa scot aparatul in restaurant si sa ma pozez cu mancarea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu bre, bateam la poza cu monstrul de pe topicul cu javreti. Evident, nu te pot suspecta de vreun subterfugiu  :P . Da' in general mi se pare si mie aiurea sa insiri, pe un forum public (nu ca aici, intre noi), viata personala. Ai dreptate, Ã£ghien.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aia e cu totul altceva avand in vedere ca aici majoritatea se cunosc intre ei si e un forum cu circuit inchis.

 

Pe bimmerpost intra (poate) milioane de oameni. Sau macar sute de mii de oameni. De ce sa vrei sa te vada atatia oameni in toate ipostazele posibile, mai putin pe tron?

Edited by Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa e Grinch.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grinch varianta perena, ca tine tot anul.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lui Simi ii plac vocile barbatesti moi si suave. Mna, fiecare cu fetishurile lui.

Edited by ZyZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce

pu

la

mea

a

veti

?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate sunt nebun, dar mi se pare ridicol. Inclusiv pozele alea cu mancarea. Ideea de baza e who the fuck cares? Iar alora care chiar le pasa de asa ceva e clar ca au o problema.

Am fost in multe tari, dar nu m-am gandit niciodata sa scot aparatul in restaurant si sa ma pozez cu mancarea.

 

 

dildoi ar tine sa te contrazica

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

iu

 

 

 

 

 

 

 

 

hu

 

 

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa fiu in trend, mie-mi place Bala. Adica, plm, reiese clar din posturile lui ca e un baiat educat. Sunt curios cu cat a luat BAC-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca mine :(

 

Si io il plac pe Bala, dar stiti.

Dac-a ales sa stea acolo e mai bine decat sa fi ales in 2 luntri.

Si aici n-a deranjat pi nimini.

 

 

Bai, hai sa curatam topicu de nazbatii.

Moderator? Raresh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io am pus printscreen aici cu ce am scris de pe clona dincolo iar clona a fost banata in maxim o ora de la postarea de aici. In conditiile in care clona era de 2 luni. Dar cum am postat aici, pac pac. Nu intra mistretul sau xxs aici sa vaneze clone. Singurul care face asta e laba trista. L a deranjat pe el clona mea de pe care nu am injurat sau scris aiurea astfel incat imediat cum am dezvaluit o aici m a si banat. Macar in virtutea vechiului comitet putea sa si vada de treaba avand in vedere ca nu a deranjat pe nimeni clona aia. Pana la momentul ala nu l am injurat sau vorbit de rau in public :)

 

Deci mue laba trista. Suge l in coor pe mistret in continuare.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi se pare ca exagerati la faza cu bala, plm, mare smecherie s-a intamplat. ne-a banat pe noi mistretul si el a ramas moderator acolo. ce sa-ti povestesc.

 

pana la urma ce am pierdut ? ca nu inteleg ?

 

este fix ca in povestea cu prietenii pe care ii imprumuti cu bani si apoi te evita ca sa nu iti mai dea datoria inapoi. Nu este nici o problema, dimpotriva, nu vad banii pierduti, eu consider ca m-a costat ieftin sa scap de o persoana fara caracter, deci cu atat mai bine, ca n-am nevoie de lipitori pe interes in jurul meu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% cu tine, Pole. Te bucuri ca ai scapat de astfel de oameni. Dar asta nu inseamna ca e ceva rau daca i mai spurci din cand in cand. Eu mi am facut plinul, il las in pace de acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.