Jump to content
Sign in to follow this  
blue

Funny Stuff

Recommended Posts

romanii sunt niste tarani mizerabili peste tot pe unde se duc, ce lãturi.

 

si nu stiu cum plm, ca numai astia cu bmw-uri au comportament din asta de vite incaltate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

never forget

 

 

Interior exterior boss? :LMAO:

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ar pune parcare cu plata la mall, peste 2-3h, nu ar mai fi atat de aglomerat. In unele zile efectiv nu ai ce cauta cu masina la mall.

N-ar mai fi nici cretini parcati aiurea, dar cum vanzarea e baza si parcarea gratis....

 

Plus ca plimbatul la mall il bate pe ala din parc/ luat o gura de aer curat in orice perioada a anului.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

in plm, am bmw-uri de ani de zile, de cand am permis de fapt si sa-mi bag ... daca vreodata am parcat pe locurile pentru handicapati sau asa ca astia in nesimitire din asta, stau in coloana, nu depasesc pe linia de tramvai, nu trec pe rosu, nu merg cu 100 prin parcarile de la supermarket, in plm, eu chiar si semnalizez... nu inteleg care-i treaba cu astia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 10 ani imi luam laptopul si o taiam asa pe jos pana la mallul ala si stateam 2-3 ore, nu era aglomerat deloc, inca nu o luase Clujul razna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WLF - vremurile alea sunt de mult apuse. Eu evit sa merg la mall sau daca e chiar absolut necesar, nu mai devreme de ora 9pm, sa rezolv repede si viteza.

 

2 fufe intr-o duminica mai sa isi dea in cap in parcarea supraterana de la Iulius. Una astepta sa iasa unul ca sa se parcheze ea (X1 si semnaliza), aia din spate (un dulap de femeie, 70kg+ cu o masina mica) pusa pe scandal ca de ce sta pe loc si blocheaza drumul?

 

Ah, si duminica la Polus (Vivo) se face coada pe pasarela la intrare in parcare. Sa mori nu alta.

Edited by jeezy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw e masina preferata de interlopi si interlopi wannabe ,sau groupies de interlopi.

 

Prin deductie logica e clar de unde si comportamentul de cercopitec evadat din rezervatie ,pe principiul muschii mei minte nu are(sau caii putere in cazul de fata).

 

La asta se adauga si generalizarile specifice poporului nostru, plus frustrarile acumulate intr o anume patura sociala consumatoare de dacii logan.

 

Sper ca am dat o explicatie argumentata pe placul lui rares,fiind in aceeasi masura si extrem de atent la ortografie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am capatat o ura generala fata de tot si toti, as rade pe toata lumea sa-mi bag ..., am luat-o razna definitiv, nici la telefon nu mai suport sa vorbesc.

 

mai devreme era sa bat un plod din ala mega razgaiat in mega, d-ala de face istericale si ti se incurca printre picioare si trage de cosurile altora, futu-ti mortii ma-tii de borac infect, tine-ti dracu plodul sub control ca ti-l bag in comã si te joc in picioare apoi. I-am dat asa oricum un genunchi in spate, pe neve.

 

eu o sa fac puscarie la un moment dat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-am dat asa oricum un genunchi in spate, pe neve.

 

una scurta sa nu stie cine l-a palit? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

in plm,eu chiar si semnalizez... nu inteleg care-i treaba cu astia.

"Bemveurile are un demaraj atat de tare incat nu mai ai timp si de semnalizare"

Share this post


Link to post
Share on other sites

romanii sunt niste tarani mizerabili peste tot pe unde se duc, ce lãturi.

 

 

imposibil, romanii merg la scoala, nu ca tiganii.   eu cel putin 8 (opt) clase...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici la telefon nu mai suport sa vorbesc.

 

Pot sa-ti dau un bip? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

oare e gresit daca mi se pare mai frumos la design zongtaiu' ala decat porshale? :unsure:

Edited by MAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

my god, rupi piata in ro cu asa ceva, mi-as face dealer de copii din astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol. Asta am postat si eu acum pe ceat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.