Jump to content
Sign in to follow this  
ZyZ

Pohta ce-am pohtit...435i

Recommended Posts

Lipsa voastra de pasiune pentru automobile cred ca l a dezamagit pe zyz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Pole said:

 

fun fact, eram cu astra intr-o zi si opreste unu cu alt opel astra dar mai vechi langa mine, imi face semn sa dau geamul jos, il dau si ma intreaba conspirativ ashea, "1.6 benzina?", eu dupa o mica pauza si gen mirat, zic, "da", la care ala imi face un semn de ok, thumbs up si un gen bro fist chest bump, de parca i-am zis ca am motor de McLaren de 8000cmc. Asa wtf n-am mai avut de mult, nici acum n-am inteles. lumea e sarita grav de pe fix.

 

Jesus.

 

Ai imbatranit mah. Pe de alta parte eu is frustrat: motorul de pe clio al meu e pe orice Logan...eu nu am parte de asemenea momente magice :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/6/2020 at 8:43 AM, jeezy said:

faina masina zyz cat si motorizarea. cum de n-ai optat pentru 4 usi?

Mersi fain. Mi se par proportiile mai faine la coupe, am eu o dambla. Nevasta-mea are un F20 pentru carat copil si frecat prin oras. Sunt un egoist nenorocit si cu prioritatile in viata date peste cap up, ce sa fac.

 

On 2/7/2020 at 1:30 PM, F&F said:

Până la urmă de cât e motorul la mașina zyzeasca? 3?

Motorul e N55 de 3.0 cu o turbina twinscroll.

 

On 2/7/2020 at 5:18 PM, Simi ON said:

Da, nu mai intra. V-a dat cu coada pe la nas

Esti redundant si negativist 😂. Daca-l intrebai pe KIP stia de ce n-am mai intrat 👨‍✈️. Oricum, am ascultat sfatul lui Pole si am mai bagat 300 de km pe bicicleta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simi ,esti redundant si ai compromis un topic  perfect valabil.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

culoarea asta o am si eu pe masina mea, mega misto in soare si neagra in lipsa soarelui :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, in soare arata fain perla aia, dar daca e prafuita sau in lipsa soarelui e un fel de albastru guvernamental. Mi-ar fi placut mai mult albastru Estoril cum are nevasta-mea pe F20, dar daca in 3 luni n-am gasit configuratia asta in culoarea aia am mers pe varianta tanzanit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.