Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

Bine ai revenit, pui ratacitor! :flowers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 20 de ani o sa existe realitate alternativa. Tre sa strangem suficienti bani pana atunci sa platim un loc, cred ca asta e solutia anti moarte, sa te conecteze la aparate si sa te bage intr-o realitate din asta alternativa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moah

 

ce joc e ala cu calaretul ? exista si pentru pc ?

 

 

pai e ala de ziceam eu mai sus, am pus poze cu piramidele etc., Assassin's Creed Origins, dar pe PS4

Da, mi-am luat Far Cry 5 si nu prea ma mai trage inima sa-l joc, plus ca se simte cumva old.. Dane se vorbea de AC Origins

au inceput sa apara demo tech pt ps5 , cel mai probabil undeva pe 2019 o sa vina noua consola.

 

 

probabil or sa vina si tv-uri noi odata cu ele.. ceva cu hdmi 2.1 si V sync.

 

 

Welcome back my brother  :wub:

 

abia ne-am luat PS4 Pro si scot astia 5, te duci dreq... ma rog, probabil ca tre sa ne obisnuim cu ideea.

 

Deci e nasol Far cry 5? tot vreau sa-l iau dar mi se pare meh si cam retarded, stau aliniat insa dupa vesti cu Death Stranded, Last of Us 2 si Days Gone, God of War...

 

mie imi place AC Origins, oricum e mult peste ce au scos in ultimii ani, s-au inspirat tare din Witcher 3 oricum.

ps: am facut si eu side quest-ul ala unde iti da strutul ala sau ce cur e, sabia aia gen final fantasy si scutul, insa n-am inteles care a fost faza, de unde cacat era personajul ala etc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg omg, zombie game, TWD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci e nasol Far cry 5? tot vreau sa-l iau dar mi se pare meh si cam retarded

 

Acum ca am jucat cam jumatate din el pot sa-ti spun ca jocul merita , personajele sunt ok , iar grafica pe pro + 4K + hdr arata de-ti pica plombele uneori, adica in functie de faptul ca este zi / noapte / dimineata in joc, iluminarea , draw distance si detalii la nivel inalt .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E asta, 4? Am auzit si eu ieri de el ca ar fi pisdos 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si eu o sa-l iau, oricum e PS4 exclusive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care ar fi cel mai mega super duper joc cu masini ptr ps4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si eu sunt super hyped pt asta si pentru last of us 2. 

 

fac preorder azi daca au dat drumul la precomenzi, pt PS4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ia-ti consola cum avem noi, PS4 Pro ca sa ai experienta maxima si un tv 4k cu HDR, nu mai iesi din casa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vrei calitate la imagine ia Xbox one X + tv OLeD HDR..   ps4 normal e chiftea acum :) macar un ps4 pro cu un tv 4k cu hdr pt ceva decent.

RDR1 nu a fost lansat pe PC si nici GTA ( motiv pt care mi-am luat la vremea aia Xbox 360) si tot asa o sa fie si cu RDR2 , momentan doar pe console o sa fie lansat , poate mai tarziu vine si pe PC.
 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krebs, ce facem cu The Division 2? eu inca joc TD si sincer imi place inca maxim, n-am inteles de unde atata hate. Ma rog, la inceput a fost dezastru, dar nu mai e cazul de mult.

 

M-as baga la pre-order, pt ultimate ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul sunt ingrijorat cu BF V :(
Division 2 nu cred sa aibe succes si nu cred ca o sa-l mai cumpar , in plus vine acum pe 7 spiderman / Tomb Raider si in octombrie(brocktober) o caruta de jocuri RDR2 , BFV , AC Odyssey... 

E ceva trend de Hate ... in fine

Eu sper sa nu o duca rau BFV deoarece preorderul este foarte slab..avem open beta pe 6 septembrie
 

 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da am auzit ca e drama mare cu bf5, din cauza femeilor incluse in joc, ce tampenie really.

 

eu de AC m-am saturat sincer.

 

death stranding ala e super ciudat si tot nu am vazut un gameplay din care sa inteleg ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a aparut o noua tehnologie RTX ce o sa fie implementata in noile jocuri , arata super interesant , de exemplu sa-ti vezi inamicii ( ce alearga pe o strada laturalnica ) prin balti / vopseaua masinilor / geamuri 

pana una alta open beta pe 6 septemrie la BFV care a fost amanat inca o luna , deci vine pe 20 noiembrie
 

 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt RTX iti trebuie noua generatie GTX20xx :)

eu trebuie sa-mi iau un nou pc .. am nevoie de minim i7-6xx si gtx 10xx pt a putea face stream 4k 60fps.. practic sa poate sa inregistreze 4k.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca au amant BF5 ca si-au dat seama ca daca il scot in octombrie impreuna cu RDR2 ar avea de pierdut, dar mi se pare o tampenie, dimpotriva, cred ca si-au sapat groapa in care se afla si mai mult. ai vazut cat au scazut actiunile EA? ma rog, who cares, EA e o companie de 5 miliarde, deci ii doare-n cur oricum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa Krebs, btw, eu sunt mai hyped ca niciodata pentru Cyberpunk 2077, cred ca o sa fie incredibil, ai vazut gameplay-ul? si tine cont ca e inca in alfa jocul...

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut dar pe mine aproape ca ma ia somnu' la gameplay-ul ala :) 
Nu zic ca nu e misto jocu' dar parca nu are cine stie ce particule si tot ce mai misca in partea de video design, asta comparand cu ce avem acum pe piata, dar pana in 2020 cand o veni cu ps5 probabil ca o sa-l poliseze cum trebuie.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg ce naiba e fortnite, de ce toata lumea discuta despre fortnite, de ce mama naibii citesc despre oameni care renunta la igiena personala pentru asta si-mi mai vine in minte baiatul ala care i-a dat papucii aleia de la meteo mexic pentru COD.

 

O las aici, poate evaluati voi obiectiv situatia.

 

https://www.instagram.com/iamyanetgarcia/?hl=ro

 

E ceva psyop toata treaba? Iar nu se astampara dementii aia de la cia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.