Jump to content
Sign in to follow this  
dy2

PS3, PS4, XBOX, PC

Recommended Posts

aaa, is faine ambele, ma rog daca iti place genul.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci. Ce iau unui pusti, PS3 sau PS4?

 

A avut PS3 (sar'na bre) da s-a stricat.

Are jocuri de PS3. Merg pe 4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu merg jocurile de ps3 pe ps4, acum a scazut pretul la ps4, deci asta ar merge, doar ca jocurile is mai scumpe, gen alea misto, de la 250 in sus, in altex.

 

ma rog, le poate lua de pe olx. eu asa fac mai nou si ies mult mai eftin.

 

daca vrea sa se joace on-line insa, trebuie un abonament la playstation plus, nu-i scump, 200 si ceva de lei, pe an, dar merita pentru ca asa ai fel si fel de reduceri la jocuri si unele le iei chiar gratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii iau tot PS3, am vorbit cu tac'su si-a zis ca ma sparge daca-l pun la cheltuiala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai despre asta e vorba, caci daca vroaia pt tine iti puneam sa mai astepti putin sa-ti iei un ps4 cu iesire pt 4k (hdmi 2.0)

dar pt È›Ã¢nc , ps3 este perfect.. ieftin si bun !

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

as trece si eu de la ps3 la ps4 

 

vad ca astea de 500gb sunt relativ ieftine, dar ma intreb ajung 500gb pt ps4? sau merita ceva bani in plus cel de 1T?

Share this post


Link to post
Share on other sites

as trece si eu de la ps3 la ps4 

 

vad ca astea de 500gb sunt relativ ieftine, dar ma intreb ajung 500gb pt ps4? sau merita ceva bani in plus cel de 1T?

 

sau mai ai rabdare si iei versiunea upgradata care o sa fie mult mai potenta, 30-40% , la cea actuala rezolutia minima este 480p , la cea noua o sa fie 1080p.

 

daca-ti iei versiunea asta ai grija sa ai butoane mecanice nu pe touch , e cam cea mai buna varianta disponibila acum (seria cuh -1200)

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

l-ai jucat pe primul !?
 

e cam stupid caci doar fugi si te ascunzi , insa da are atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, l-am jucat, asta am inteles ca o sa fie mai activ gen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce putea sa puna MAS..turbel..

 

ce aiurea se termina heavy rain... nu ma asteptam la asa final, iar criminalul este...aiurea ales dupa parerea mea.

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beyond Two Souls este OMFG ! 

 

faina si gagica !
uneori parca seamana cu tipa din the last of us 
faina si grafica !
 
 
 
 

maine vin si detaliile despre BF5 ! :love:

au lasat un mic teaser 

 

 

dupa toale.. pare ceva din epoca WW 1 sau WW 2 :love: ! 

zici ca-i ceva spion 

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper Battlefield sa fie misto, Call of Duty asta nou, Infinite Warfare, pare un gunoi infect, singura chestie misto, este ca in banii aia, primesti si versiunea remastered de la cel mai misto call of duty,  adica modern warfare, ala din 2007.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

This could indicate that Battlefield 5 would feature multiple settings, historical as well as modern and near-future. Eagle-eyed fans may have guessed from last night’s short teaser that the soldier attire shown is WW2 era-appropriate.


Putting two and two together, Battlefield 5 may actually be the first game in the series to cover multiple wars, across different eras.


We’ll just have to wait and see.


 


 


AMR 7 ORE 


Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

bai ar fi bine sa spele rusinea acelui mizerabil Battlefield Hardline, care a fost un cacat, o porcarie.

 

in cel mai bun caz, Hardline trebuia sa fie un DLC de 7 dolari, nu  joc full de 49.99 cat a fost la lansare. Niste muisti si ma refer la aia de la EA, nu Visceral Games, care chiar nu inteleg cum de si-au pus numele pe pisatul ala.

 

deci am fost super entuziasmat cand l-au anuntat, si efectiv cand l-am jucat imi venea sa borasc, l-am terminat doar ca sa nu zic ca am dat banii degeaba.


apropos, ai jucat Quantum Break ? ce mortii lui de joc se vrea ala bai nene, ceva combinat cu serial on-line, mi se pare o tampenie.

 

deci fii atent, ca o sa se ajunga ca jocurile, mai nou, sa fie un fel de tampenii din alea, apesi cutare buton, apoi ai cutscene de juma de ora, mai apesi un buton si inca un cutscene si tot asa, caci pe ea de treaba. Mai rau decat QTE, care si alea mi se par niste ineptiii, ma refer la combat

Share this post


Link to post
Share on other sites

quantum break este exclusiv Windows (pc + xbox ) , eu nu mai joc nici pe pc si nici pe xbox .. deci nu-l pot juca si oricum nu prea mai am timp de alte jocuri de cand cu division..

Edited by Krebs

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu l-am jucat, am vazut ceva review-uri, credeam ca iese si pe PS.

 

n-am pe ce sa-l joc, ca n-am windows oricum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.