Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

3 hours ago, SLY said:

Si pe grupurile cu gravide,banuiesc ca exista

 

Ati observat cum tin toate mana pe burta in poze,intr un fel asa protector si in acelasi timp arogant,ca si cum urmeaza sa le iasa mesia sau urmatoru einstein din gaoz.urasc gravidele,sunt cele mai imbecile fiinte

M-am certat brutal cu una la cinema, mai exact la coada pentru popcorn. :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-a vrut sa stea la coada, dar nici n-a stiut sa intrebe daca o lasam in fata. S-a bagat cu japca si mai era si tare in gura. Era cu 2 boschetari tatuati de parca erau in vreo grupare d-aia din Columbia, dar de fapt erau niste lachei.

O muista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Bogdan said:

era si tare in gura.O muista.

Ar fi meritat sa intri putin in detalii aici. Adica tehnic vorbind, nu se exclud astea doua?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ZyZ said:

Ar fi meritat sa intri putin in detalii aici. Adica tehnic vorbind, nu se exclud astea doua?

As fi intrat putin in mortii ei si in rudele de gradul I.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

In realitate am incercat sa aplanez. Idioata aia i-a aruncat o boaba de popcorn concubinei in fata. Concubina a bagat mana in punga ei de popcorn, a luat un pumn si i-a dat si ea.

Femeile sunt groaznice.

Reactia cu popcorn-ul a fost pentru ca i-a spus ca oricum sunt peste 7 miliarde de oameni, deci nu e cu nimic speciala pentru ca a ramas gravida. :)))))))

Sa stai 15 minute la coada si sa vina o basina umblatoare bortoasa si sa se puna in fata fara sa ceara voie mi se pare foarte urat. 

Edited by Bogdan
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm.un comportament adecvat avand in vedere circumstantele.eu nu sunt asa temperat.probabil imi varsam frustrarea pe tipii din columbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Concubina suna asa urat. Sec, chirurgical si eficient. Ca atunci cand esti pasionat de mecanica dar nu-ti place sa ai ulei de motor pe pereti asa ca dai repede o mana de glet 😁 Cand ii spui c-o iubesti ii zici ca glanda ta pineala a secretat putina serotonina in timp ce te gandeai la ea, sau ?

 

Simi, ai legatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciupa nu e suflet de chitara, nu e coarda de vioara.

 

 

N-ai ce-i face.

 

 

 

 

PS: concubina are si regim juridic, mai nou. In caz ca nu stiai

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Simi ON said:

PS: concubina are si regim juridic, mai nou. In caz ca nu stiai

 

Simi...in 11 ani uiti de orice alt regim juridic in afara de ala standard, clasic, crestinesc si non-ambiguu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca-ti zic multi inainte ma ia Pole la pula mai ceva decat a luat-o masculu' alfa al pizdii la palme pe Cruduta. Stai...4 ani sau 4 la activ ? 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, ZyZ said:

Concubina suna asa urat. Sec, chirurgical si eficient. Ca atunci cand esti pasionat de mecanica dar nu-ti place sa ai ulei de motor pe pereti asa ca dai repede o mana de glet 😁 Cand ii spui c-o iubesti ii zici ca glanda ta pineala a secretat putina serotonina in timp ce te gandeai la ea, sau ?

 

Simi, ai legatura.

Nu ignora posibilitatea ca eu sa am niste boli psihice din cauza carora sa ma visez un fel de sultan - prin urmare statutul de concubina vine pe consecinta logica.

Cand ai pete pe pereti, nu te apuci sa dai cu glet. Gletul este pentru imperfectiuni, gauri. Dai cu lavabil direct.

 

Astfel de declaratii nu-mi sunt caracteristice.

Nu prea fac nici complimente. Tin chestiile astea undeva inchise. 

Ies la iveala doar pentru scurt timp prin nervi si injuraturi. Ma refer la emotii in general, frustrari samd. Incerc sa le sigilez la loc cat mai repede.

 

 

 

19 hours ago, Simi ON said:

Ciupa nu e suflet de chitara, nu e coarda de vioara.

 

 

N-ai ce-i face.

 

 

 

 

PS: concubina are si regim juridic, mai nou. In caz ca nu stiai

Sunt un suflet de vioara, asa ca-mi plac mult coardele.

 

18 hours ago, ZyZ said:

 

Simi...in 11 ani uiti de orice alt regim juridic in afara de ala standard, clasic, crestinesc si non-ambiguu.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bogdan said:

 

Ai de plm, genial. Nu se poate asa ceva 😂

 

Ciupa sta pe grupuri de zeloti ultraortodocsi, de unde invata cum sa-si infraneze emotile...hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, ZyZ said:

Ciupa sta pe grupuri de zeloti ultraortodocsi, de unde invata cum sa-si infraneze emotile...hehe.

Eh da. Doar incercam sa te trollez, frate ZyZ. O seara binecuvantata sa ai! Glorie!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.