Jump to content
SLY

Petrolhead: Topicul pasionatului de automobil/motociclism/barci cu motor/autocamioane

Recommended Posts

Boss,dopurile sunt optionale,nu te obliga nimeni sa le pui daca te tin timpanele

 

Sunetul unui motor smecher e mare parte din farmecul curselor auto moto

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Or fi, nu stiu. Dar intre un auz normal la 60 ani si sunetul unui motor smecher de 3 ori, cred ca e mai OK auzul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine ti garanteaza ca ajungi la 60 de ani?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

am pus acatiste la dumnezeu bunutu

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Quote

 

Published on May 20, 2019
 
București, România, 2019: Dovada "ruptă" că țara noastră nu este pregătită pentru astfel de "mașinuțe".

 

mai da-te ba-n

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm

 

acbf3998-2020-bmw-x6-spied-with-current-

 

https://www.carscoops.com/2019/05/2020-bmw-x6-poses-next-to-2019-x6-m-for-good-measure/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goodwood Festival of Speed, merita vazut in fiecare an:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca una si m-apuc de treaba. Zi usoara sa aveti !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"zi usoara sa aveti", cred ca am luat putin cancer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Pole said:

"zi usoara sa aveti", cred ca am luat putin cancer.

 

zi ok sa aveti bo$$$ilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

E derivata din deja expiratul sa aveti o zi buna,semnat -cu stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine iubeshte mashinile, doua deshte sus!

 

Mosi clevetitori ce sunteti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Pole said:

"zi usoara sa aveti", cred ca am luat putin cancer.

Spor la bani, vant din pupa, rahat la teava, etc. Nu e transmisibil cancerul, iar sa fii moldovean nu e o boala. Cred ca nici la corporatisti nu e valabil.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Simi ON said:

Asa se ureaza zilele astea, asocialule :sorcerer:

 

da ma, pe grupul femeilor de 50 de ani singure si tunse scurt, poate.

 

oricum, zi usoara sa aveti mi se pare mai insultator decat zi frumoasa sa aveti, adica ce plm faci tu presupunerea ca mi-ar fi greu sau cum? adica eu nu fac fata problemelor de zi cu zi? sunt vreo pizda lesinata care sucombeaza la orice situatie? ia uite... cum adica "usoara", adica eu sunt vreun fraier care nu se descurca decat in situatii "usoare"? adica sunt un usuratic? asa ceva, asta e ca aia cu descaltatul la usa. Poate nu vreau ba sa am o zi usoara, cum vor toate carpele, poate sunt un barbat adevarat care nu se teme de provocari, ba chiar le doreste, le imbratiseaza. O zi fucking usoara, auzi... usoara. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe grupurile cu gravide,banuiesc ca exista

 

Ati observat cum tin toate mana pe burta in poze,intr un fel asa protector si in acelasi timp arogant,ca si cum urmeaza sa le iasa mesia sau urmatoru einstein din gaoz.urasc gravidele,sunt cele mai imbecile fiinte

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Pole said:

 

Fara legatura evidenta:

 

https://www.csid.ro/boli-afectiuni/neurologie/anevrism-cerebral-simptome-cauze-diagnostic-tratament-17889730

 

Mi-a atras atentia in mod special:

 

De asemenea, potrivit American Heart Association, există anumiţi factori care pot creşte riscul de rupere a vasului de sânge, precum:

  • Exerciţiile fizice intense
  • Consumul excesiv de cafea şi sucuri acidulate îndulcite
  • Hiperexcitaţia
  • Episoadele acute de stres sau furie
  • Emoţiile puternice
  • Greutatea la defecaţie, fenomen cauzat de constipaţie <---- 😂

 

Pole, da-mi te rog block, ignore, izgoneste-ma, scurteaza-mi suferinta de corporatist obosit si trist, sclav pe plantatie, fatalau nemers la sala, etc, etc. Hai bre, chill, ce plm, de la ce te-ai luat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezonez cu Pole. O zi cu cat este mai grea cu atat este mai frumoasa. Deci cand cineva iti arunca "o zi usoara" de fapt iti transmite indirect o zi urata!

Am in grupul de la scoala o mama spalacita care ne umple de respect cu fiecare postare. Ar merge sa-i bag un "O zi usoara si frumoasa ca tine!"

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, ZyZ said:

Fara legatura evidenta:

 

https://www.csid.ro/boli-afectiuni/neurologie/anevrism-cerebral-simptome-cauze-diagnostic-tratament-17889730

 

Mi-a atras atentia in mod special:

 

De asemenea, potrivit American Heart Association, există anumiţi factori care pot creşte riscul de rupere a vasului de sânge, precum:

  • Exerciţiile fizice intense
  • Consumul excesiv de cafea şi sucuri acidulate îndulcite
  • Hiperexcitaţia
  • Episoadele acute de stres sau furie
  • Emoţiile puternice
  • Greutatea la defecaţie, fenomen cauzat de constipaţie <---- 😂

 

Pole, da-mi te rog block, ignore, izgoneste-ma, scurteaza-mi suferinta de corporatist obosit si trist, sclav pe plantatie, fatalau nemers la sala, etc, etc. Hai bre, chill, ce plm, de la ce te-ai luat ?

 

ce-ai ma esti nebun? glumesc ce pula mea, ai uitat ca aici ne muim da' ne iubim? asa cum spune traditia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Pole said:

 

ce-ai ma esti nebun? glumesc ce pula mea, ai uitat ca aici ne muim da' ne iubim? asa cum spune traditia.

Pai in gluma am luat-o si eu bre. Iti dai seama ca nu sufar de sindrom moldo-copro-depresiv sau altceva. Da' de muit nu vreau, pana acolo. Nu stiu de altii, eu sunt prieten cu toata lumea, dresat in spirit american, da' totul pana la sausage fest-uri de-astea, ce plm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.